Полный спектр услуг в области

ОХРАНЫ ПРАВ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ

Інтелектуальна власність – це результат творіння людського розуму. До об’єктів інтелектуальної власності належать винаходи, літературні та художні твори, символіка, назви і зображення, які використовуються в комерційних цілях.

Правові системи дозволяють охороняти об’єкти інтелектуальної власності за допомогою патентів, авторського права і товарних знаків, що дозволяє людям добиватися визнання і отримувати фінансову винагороду за свої винаходи або твори. Забезпечуючи баланс інтересів винахідників і широкої публіки, система інтелектуальної власності сприяє створенню умов для процвітання творчості та інновацій.

Патентна група «KISTERSKY IP Law» надає повний спектр послуг в області інтелектуальної власності.

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ ВАМ

Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом і нададуть вичерпну консультацію в області охорони прав інтелектуальної власності.

Мы предлагаем

ПОЛНЫЙ СПЕКТР УСЛУГ

Патентна група «KISTERSKY IP Law» надає повний спектр послуг з підготовки, подачі заявки та по отриманню патенту на необхідний об’єкт інтелектуальної власності:

 • патентування винаходів,
 • патентування корисних моделей,
 • патентування промислових зразків

в Україні та інших країнах світу.

 • Регистрация товарного знака
 • Регистрация товарного знака по международным процедурам
 • Проведение поиска по товарным знакам
 • Внесение товарных знаков в Таможенный реестр
 • Продление товарного знака

Патентна група «KISTERSKY IP Law» надає повний спектр послуг з отримання свідоцтва на знак для товарів та послуг, включаючи висококваліфіковану консультацію експертів щодо підготовки та ведення діловодства по заявці на товарний знак.

Відповідно до законодавства України, право інтелектуальної власності включає в себе особисті немайнові права (право на визнання людини творцем об’єкта інтелектуальної власності та ін.) І майнові права (право на використання об’єкта інтелектуальної власності, право дозволяти або перешкоджати неправомірному використанню та ін.). Обсяг прав на об’єкт інтелектуальної власності визначено нормативно-правовими актами, зокрема, Цивільним кодексом України та відповідними законами.

 

 • Регистрация договоров о передаче прав
 • Договор франчайзинга
 • Лицензионные договора

Патентна група «KISTERSKY IP Law» надає повний комплекс послуг з підготовки договорів, пов’язаних з об’єктами інтелектуальної власності, а також їх повний правовий супровід.

3015

ТОРГОВИХ МАРОК

1523

ВИНАХОДІВ

998

ПРОМИСЛОВИХ ЗРАЗКІВ

543

КОРИСНИХ МОДЕЛЕЙ

О НАС

Патентна група «KISTERSKY IP Law» сформована в 1999 році патентним повіреним України Кістерський Арсенієм Леонідовичем і в даний час завдяки професіоналізму, надійності, високим стандартам і якості роботи є успішною патентно-юридичної компанією, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг із захисту та охорони прав інтелектуальної власності в Україні та інших країнах світу.

Патентна група «KISTERSKY IP Law» включає в себе патентних повірених, висококваліфікованих експертів і юристів, які мають багаторічний досвід роботи і забезпечують надійний захист і охорону прав інтелектуальної власності в Україні та інших країнах світу.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Кваліфікована команда фахівців проконсультують по будь-якому питанню пов’язаному з інтелектуальної власності.

ШИРОКЕ ОХОПЛЕННЯ

Висока якість надання послуг клієнтам не тільки в Україні, але і в будь-якій країні світу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта!