0

Конференція «Сучасне регулювання інтелектуальної власності та ліцензування в країнах Євразійського Союзу»

5-8 червня, 2019 р Мінськ, бізнес центру “Вікторія Олімп”


Патентні повірені Kistersky IP Law взяли участь в конференції «Сучасне регулювання інтелектуальної власності та ліцензування в країнах Євразійського Союзу».
В работе конференции приняли участие юристы и патентные поверенные Беларуси, Российской Федерации, Украины, Армении, Болгарии, Казахстана, Азербайджана, Грузии, Финляндии, Польшы, Молдовы, Латвии, Германии, Франции.В роботі конференції взяли участь юристи і патентні повірені Білорусі, Російської Федерації, України, Вірменії, Болгарії, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Фінляндії, Польщі, Молдови, Латвії, Німеччини, Франції.

 

Програма конференції включала проведення 8 сесій, в ході яких були розглянуті питання формування і розвитку права ЄАЕС в сфері інтелектуальної власності, огляд судової практики за патентними спорами, практика зіткнення прав на промислові зразки і товарні знаки, нові суперечки в інтелектуальної власності.

Теми сесій:

  • Законодавство з інтелектуальної власності в країнах Євразійського союзу.
    Розглядалися питання формування і розвитку права Євразійського економічного союзу в сфері інтелектуальної власності, тенденції та розвиток Євразійського патентного права, актуальні питання розвитку законодавства Республіки Білорусь і практики Федеральної антимонопольної служби Російської Федерації в сфері інтелектуальної власності.

Фарма. Проблеми правозастосування та законодавчих ініціатив.

Розглядалися питання примусового ліцензування на основі залежних патентів, введення єдиного реєстру патентів на лікарські засоби, а також огляд судової практики за патентними спорами в області фармацевтики.

  • Ліцензування: право та реальність.

Розглядалися питання, що стосуються практичних аспектів надання, виконання та припинення ліцензій на об’єкти інтелектуальної власності, стратегії комерціалізації об’єктів промислової власності на прикладі наукових організацій і університетів Білорусі, ліцензування в IT компанії.

  • Система патентування. Порушення та обхід патентних прав.

Розглядалися питання визначення використання винаходів з врахуванням доктрини еквівалентів, практики захисту прав оригінаторів на фармацевтичні патенти в ЄАЕС і СНД, погляд з Німеччини на системи патентування в ряді країн ЄАПО.

  • Географічні зазначення та зазначення походження товарів: підходи до охорони ЄАЕС і не тільки.

Обговорювалися особливості охорони найменувань місць походження товарів, географічних зазначень та гарантованих традиційних продуктів в країнах ЄАЕС.

  • Товарні знаки, промислові зразки, об’єкти авторського права: на стику прав.

В ході сесії було розглянуто практику зіткнень прав на промислові зразки та товарні знаки.

  • Франчайзинг в ЄАЕС.

В ході сесії були розглянуті особливості договорів франчайзингу, представлені практичні приклади використання франчайзингу в ЄАЕС.

  • Нові суперечки в інтелектуальної власності: порушення в інтернеті, блокчейн, персональні дані.

В ході сесії були розглянуті нові суперечки в інтелектуальній власності, а саме блокчейн і товарний знак митного союзу, адміністративні та кримінально-правові механізми захисту прав на програмне забезпечення, персональні дані в інтернеті, запобігання порушенням виняткових прав на охорону інтелектуальної власності за допомогою технічних засобів захисту інформації.

Під час конференції організаторами були проведені дружні прийоми, запропоновані екскурсії в Несвижський палац і замок Мир, в ході яких всі учасники конференції змогли поспілкуватися в неформальній обстановці, знайти нові ділові контакти та зміцнити існуючі зв’язки.

Kistersky IP Law висловлює глибоку подяку організаторам та учасникам конференції за високий рівень організації та доброзичливу атмосферу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

С радостью Вам поможем

Закрыть