0

141-я щорічна конференція INTA в Бостоні

17-22 червня BOSTON CONVENTION & EXHIBITION CENTER

Kistersky IP Law взяли участь в 141-й щорічній конференції Міжнародної асоціації по товарних знаках (INTA) в Бостоні. У виставковому центрі BOSTON CONVENTION & EXHIBITION CENTER зібралося понад 11000 фахівців в області інтелектуальної власності.
Дана щорічна конференція є найбільшим та найбільш пізнавальним заходом серед фахівців з інтелектуальної власності, а також дозволяє налагодити ділові контакти в цій галузі.

На конференції обговорювалися питання реєстрації торгових марок по всьому світу, комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності, судової практики щодо спорів з торговельних марок і питання захисту прав інтелектуальної власності в цілому. Під час презентацій та обговорень було отримано багато корисної інформації по товарних знаках від учасників конференції.

Нашим представникам було дуже приємно провести час на конференції в компанії фахівців з усього світу, а також насолодитися дружньою атмосферою, обговорити цікаві теми в області інтелектуальної власності, перебуваючи в ідеальному середовищі для обміну думками та досвідом.
Однією з можливостей цього програмного забезпечення було безпосереднє спілкування для обміну корисною інформацією в спірних питаннях щодо захисту прав щодо торговельних марок для різних країн, з представниками яких Kistersky IP Law провели безліч зустрічей та консультацій.

Kistersky IP Law відвідали додаткові цікаві заходи, які організовували учасники конференції для спілкування й отримання додаткового досвіду. На цих заходах представники нашої компанії надали консультації в питаннях щодо захисту прав щодо торговельних марок.
Крім часу, відведеного для спілкування в рамках регламенту, учасники конференції продовжили спілкування в невимушеній і неформальній обстановці.
Kistersky IP Law висловлюють щиру подяку організаторам та учасникам конференції за високий рівень організації заходу, спільну роботу і доброзичливу обстановку, що сприяє продуктивному спілкуванню і встановленню нових ділових зв’язків.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

С радостью Вам поможем

Закрыть